Hasičská zbrojnice

Hasičská zbrojnice

Za dobu našeho působení v této hasičské zbrojnici v ní proběhlo mnoho úprav. Zde vystihneme pár zásadních z poslední doby.

vložil starosta sboru

Technická specifikace

sociální zařízení: ANO
tekoucí voda: ANO
garáž: ANO 2X
šatna: ANO
společenská místnost: ANO
místo ke spaní: ANO
vytápení: TUHÁ PALIVA + PLYN

Úprava techniky

2017 - zřízeno plynové topení do celého prostoru hasičky
2016 - přidělen nový prostor v bývalé škole, jeho rozdělení na šatnu, koupelnu a klubovnu
2015 - nová podlaha v klubovně, opraveny podlahy v garážích, opravena elektroinstalace, schody na zahradu
2014 - vodovodní přípojka, dveře na zahradu
2013 - nová druhá vrata a okno, oprava střechy
2012 - terénní úpravy zahrady
2011 - kompletní vymalování
2010 - průchody mezi garážemi
2009 - nová garážová vrata, okna a vstupní dveře
2008 - oprava sklepních prostor

Popis

V roce 2013 byli vyměněny druhá vrata a okno, uděláno polepení vrat. Byla opravena střecha, kterou zatékalo.
V roce 2014 díky prostředkům Města Blanska byla zavedena na hasičku vodovodní přípojka s podružným vodoměrem a umyvadlem, v příštím roce se budeme snažit doplnit i o průtokový ohřívač a odpady, také byl vybourán otvor, včetně osazení novými překlady, na nové plastové dveře na zahradu, k těm máme v příštím roce v plánu pořídit schody.
V roce 2015 byli opraveny podlahy v obou garážích, v klubovně položeno linoleum. Byla opravena elektroinstalace, a pořízeny schody na zahradu. Na zahradě byl upraven taras, a zavedena voda a elektřina do domku za hasičkou.
V roce 2016 nám byl přidělen nový prostor v bývalé škole, bude předělán na koupelnu, šatnu a klubovnu se zázemím.
V průběhu roku 2017 byl nový prostor kompletně předělán. Rozdělen byl na tři části, položena nová podlahová krytina, vybudováno bylo kompletní sociální zázemí včetně dvou sprch, přibylo vytápění plynovým kondenzačním kotlem, včetně rozšíření do prostoru garáží.