Pivní slavnosti za hasičskou zbrojnicí, speciály malých pivovarů, pivní soutěže a spoustu dobrého jídla.

Za hasičskou zbrojnicí jsme uspořádali pivní slavnosti pro širokou veřejnost, k ochutnání bylo 6 druhů piv z malých pivovarů - Richard Letní žitný speciál 13°, Summer MAX 10° z pivovaru Vysoký Chlumec, Znojemská nefiltrovaná 11° z pivovaru Znojmo, Brněnský parní pivovar Hauskerecht 12°, Richard ALE 10°, polotmavý speciál Démon 13° z pivovaru Vysoký Chlumec. Nabídku jsme završili točenou limonádou Citronáda z pivovaru Černá Hora a domácí bezovou šťávou, na zub jsme připravili na grilu a v udírně makrely, kuřecí a vepřové maso, klobásky a nechyběla také sladká tečka. V průběhu akce jsme připravili speciální soutěž v pivních disciplínách jako například slalom s plně naloženým tácem piv, pití lahváče na čas, držení 50l bečky na čas, pivní kvíz a nakonec královská disciplína pití tupláku na čas. Díky krásnému počasí a velkému zájmu účastníků se podařilo vypít přes 400litrů piva, mohli jsme vidět vypití tupláku za krásný čas 7 vteřin. Velmi se těšíme na další akci a Vaši přízeň.

Více fotografií z našich akcí naleznete: https://www.zonerama.com/SDHKlepacov/644614
autor: Starosta SDH