10.9.2011 se na Klepačově, za horní zástávkou konala oslava 100 let výročí založení našeho sboru.

Diváci mohli shlédout ukázky historické techniky, kterou předvedli sbory z Lysic, Kanic a Klepačova.

O další ukázku se postaral místní sbor, kde představil svoji cisternu Praga RN v pokročilé renovaci.

Následovala ukázka lezecké techniky, o kterou se postarali členové JSDH Kuřim s plošinou a lezci z Adamova.

Dětský požární útok předvedli děti z Lelekovic.

V průběhu celých oslav bylo možno si prohlédnout veškerou vystavenou techniku, vyzkoušet Hasíkovi doprovdné aktivity.

Dále pokračovala ukázka fingované dopravní nehody, provedli tyto složky - JSDH Adamov, ZZS JMK, PČR, Městká policie Blansko.

Hašení hořících automobilů pěnou předvedli členové SDH Žďárná a SDH Bučovice.

Zakončení provedli členové Klepačovského sboru s ukázkou hašení lehkou pěnou.

Večer proběhla zábava se skupinou ProRock.

Děkujeme všem zůčastněným sborů za podporu a pomoc.

- SDH Lysice, Kanice, Jestřebí, Kuřim, Adamov, Těchov, Bučovice, Olomučany, Vranov a HZS SŽDC.

- ZZS JMK, PČR, Městké policii Blansko.

- Komentátorovi Jiřímu Bendovi.

- Doprovodnému programu Hasík.

- Vystoupení Klepačovských dětí, pod vedením pí. Vahalové.

- Městu Blansku za ochotu a vstřícnost.

- Klepačovským občanům za pomoc a za to že přišli.

- Všem sponzorům, převážně pak AUTOŠKOLE PERNICA.

- Autorům fotografií - Kamil Balák, Michal Ševčík, Jinřich Dvořáček a Vladimír Vaněk.

Pod článkem shlédněte bohatou fotogalerii.