Nová vrata na hasičce.

Jelikož jsme měli přislíbeny nová vrata, konala se jednoho červnového víkendu brigáda. Ze slibovaných dvou vrat, jsme kvůli krizi dostali pouze jedny a tak se na malé garáži vybourála velká díra pro staré větší vrata z velké garáže, které jsme tam přesunuli. Také jsme vykopali patníky před hasičkou, ať přes ně pokaždé nemusíme skákat. Vypínač malé garáže byl přesunut dovnitř, vyroben byl nový práh pod nová vrata. Montování nových vrat, se trošku zkomplikovalo, protože nešla elektrika, ale centrála vše vyřešila. Další brigáda nás čeká v průběhu měsíce července, kdy bude potřeba vybourat průchody mezi jednotlivými garážemi, smontovat nové regály a zapojit zářivky. Také je potřeba lépe vyřešit umístění techniky v garážích.